Messenger Marketing

Zadbaj o swoją widoczność na facebooku

Chcesz rozpocząć konwersację?

Messenger ułatwia reagowanie, niezależnie od tego, czy chcesz ręcznie zarządzać rozmowami za pośrednictwem strony, czy też zbudować niestandardowe środowisko dla Messengera przy pomocy Naszego oprogramowania. Jeśli masz stronę na Facebooku, możesz od razu zacząć korzystać z Messengera.

Messenger umożliwia wygodne nawiązywanie osobistych relacji z klientami. Aplikacja jest automatycznie zintegrowana z każdą stroną na Facebooku.

Social-Media-Traffic-Image
MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE SĄ NAJSZYBCIEJ ROZWIJAJĄCYM SIĘ TRENDEM

Mamy profesjonalne narzędzia dla Twojej firmy

Istnieje sporo sposobów wykorzystania aplikacji na messengera do celów marketingowych, ale zwykle dzielą się one na 4 kategorie:

Dostarczanie treści

Zamiast prosić użytkowników o wypełnienie formularza w celu otrzymania treści za pośrednictwem poczty elektronicznej, możesz dać im możliwość pominięcia formularza i uzyskania treści za pośrednictwem komunikatora Facebook.

Generowanie Lead

Generowanie leadów przez Messengera przenosi marketing w social mediach na kolejny poziom. Teraz każdą markę dzieli zaledwie krok od nawiązania bezpośredniego kontaktu z konsumentem i poznania jego najgłębszych potrzeb, obaw i problemów.

Tworzenie kampani

Tworzysz kampanie reklamowe dla swojej firmy na Facebooku? Świetnie! W tej chwili jest to jeden z najbardziej rozwijających się kanałów dotarcia do klienta, a w wielu branżach bardzo efektywne narzędzie marketingowe.

Obsługa klienta

To rozwiązanie, które pozwala zautomatyzować proces komunikacji z klientem i przynosi wiele innych korzyści. To kolejny krok ku przekształceniu tej aplikacji w pełnowartościowy kanał sprzedaży. Daje to potencjał, który powinien umieć wykorzystać każdy przedsiębiorca.