Jak zwrócić dekoder do Vectra?

Jak zwrócić sprzęt do Vectra?

Jak dać mebel do Vectra? Vectra i zwrot sprzętu – co powinieneś wiedzieć po słowie lub zakończeniu umowy?
Abonenci firmy Vectra powinni dać mebel do operatora, gdy tylko przestanie się ich umowa. Cała procedura zwrotu została znacznie uproszczona. Użytkownicy mogą wydać wszystkie urządzenia na cztery różne rodzaje. Większość z nich stanowi wolna, a sam wymaga poniesienia kosztu wysokości 50 zł. Jak dać mebel do Vectra? Poniżej opisane są wszystkie sposoby.
Vectra i zwrot sprzętu są możliwe przez Paczkomaty

Jak zwrócić urządzenie do Vectra?

 

Przy wykorzystaniu z ostatniej opcji musimy spełnić formularz zgłoszeniowy uważający się pod tym adresem: zwrot sprzętu do Vectra za pomocą Paczkomatu InPost. Po jego wykonaniu na adres e-mail oraz na punkt telefonu otrzymamy 10-cyfrowy kod umożliwiający nadanie paczki w dowolnym Paczkomacie na placu kraju. Pełna lista punktów widoczna jest pod tym linkiem: lista Paczkomatów InPost. Odpowiednio zabezpieczony sprzęt możemy założyć do skrytki w paczkomacie i bawić się zwrotem. Pamiętajmy, iż obecne na nas leży odpowiedzialność za dobre zapakowanie przesyłki. Jak pakować różne towary przeczytasz na polskim blogu w zakładce „Sposoby pakowania”.

Expresowa wysyłka
Expresowa wysyłka

Zwrot sprzętu do Vectry za pomocą kuriera

Tutaj podobnie, gdy w sukcesu Paczkomatów musimy spełnić formularz dostępny pod tym adresem. Po jego wykonaniu bierzemy na adres e-mail list przewozowy, jaki musimy wydrukować i przeznaczyć kurierowi. Podobnie, jak kiedyś musimy dokładnie zapakować sprzęt, by nie uszkodził się on podczas transportu. Trzeba mieć, aby paczka nie była szersza, niż 5 kg.
Zwrot sprzętu do biura klienta Vectra

Sprzęt możemy wydać i w jakimś Biurze Obsługi Klienta. Lista elementów jest widoczna tutaj. Zwrot w ostatnim mieszkaniu ponadto jest bezpłatny.
Usługa odbioru sprzętu z Vectry

W ostatnim sukcesu możemy zetknąć się z człowiekiem Vectra, by zabrał on sprzęt od nas z domu. Aby to wykonać wystarczy, że zamówimy usługę pod numerem: 801 080 180 (numer dostępny z telefonu stacjonarnego) lub 58 742 65 00 (dostępny z telefonu komórkowego). W ostatnim wypadku będziemy musieli jednak zapłacić 50 zł.

Uwaga: W wszystkim z sukcesów musimy zapakować wszystkie stronie, które oryginalnie znajdowały się w pudełku np. pilot, zasilacz z przewodem, płyta CD ze sterownikami, karta dostępu warunkowego, kabel HDMI, kabel euro itp.

Sprawdź na śledzenie paczek